Projektas „Vestuvės svirne“ naujausiame Vestuvės.Lt žurnale !


Projektas „Vestuvės svirne“ naujausiame Vestuvės.Lt žurnale !

2014-07-15 14:25

 

Tiems, kurie ieško originalių sprendimų vestuvėms,  šventę siūlome surengti sename svirne, nes tai žymiai originalesnis pasirinkimas, nei standartinė kavinė ar restoranas. Be to, svirnas daugeliui siejasi su maloniais vaikystės, kuri prabėgo pas močiutę kaime,  prisiminimais, o jei toks pastatas priklauso artimam žmogui, jo nuoma gali ir nieko nekainuoti.

Kalbant apie šventės puošybą, siūlome pasitelkti fantaziją ir  nebijoti naudoti senų ūkio padargų bei namų rakandų. Tokiu būdu net ir seną, apleistą svirną ar kluoną galima paversti originalia ir  žaisminga vieta. Daugelį dekoracijų galima rasti pačioje svirno aplinkoje, nes senas ir pamirštas daiktas gali pasitarnauti kaip puiki dekoro detalė : medinės dėžės pavirsti patogiais staliukais, nėriniais dekoruoti stiklainiukai – žvakidėmis, o metaliniai kibirėliai, vonelės, kubilai, ar neaukštos medinės dėžės – vazomis. Aplinkai jaukumo suteikti gali ir tokie daiktai, kaip senoviškas patefonas, svarstyklės, medinės geldos, lygintuvai, nebenaudojamos langinės. Net vežimo ratas gali pagelbėti puošyboje: tereikia jį apvynioti vijokliu ar kita žaluma, pakabinti keletą smulkių žvakidžių ir turėsime originalų šviestuvą. O vietoje standartinės pagalvėlės žiedams, siūlome rasti mylimiausią jaunystės knygą, papuošti ją gėlės žiedeliu ( o gal net mamos dovanotu medalionu ). Nepamirškim ir nertų servetėlių, lino takelių. Svarbiausia nebijoti drąsių sprendimų ir pritaikyti tuos daiktus, kurie atrodo niekam nereikalingi, tačiau kiekvienas turi savą istoriją ir tuo yra žavus bei išskirtinis.

pasitikimo kampelis 

nuotrauku kampelis

kompozicija

pagalvele ziedams

Puošti svirną patariame pievų gėlėmis, vainikais.  Gėles reiktų pasirinkti pagal žydėjimo laiką: pavasarį puikiai tiks bijūnai, ievos, alyvos, rudenį kardeliai, jurginai, rugiagėlės. Taip pat dekore siūlome naudoti gyvas samanas, beržo tošę, medinius beržo padėkliukus.

stalo elementai

vainikas

Nereikėtų pamiršti ir apšvietimo. Čia puikiai tiktų kalėdinės lemputės, įvairūs šviestuvai, žibalinės lempos ir, žinoma, žvakės.

papildoma 11 sviestuvas is rato

bendras vaizdas

PAKOREGUOTAS ANTRRAS  PLANAS

Svirnas – tokia vieta, kuri  nereikalauja laikytis klasikinio stalo serviravimo taisyklių, todėl nereikia bijoti eklektikos. Stalai, kėdės, lėkštės, taurės ar net įrankiai – viskas gali būti skolinta iš tetos ar močiutės indaujos ir skrtis tarpusavyje. Tai tik suteiks žavesio ir jaukumo.

IMG_0264

IMG_0357

Saldžiam stalui derėtų ir originaliai atrodytų keptos spurgos, naminiai sausainukai, įvairūs obuolių sūriai, uogienės, naminiai pyragai, ragaišiai.

deserto stalas

deserto stalo kompozicija

Kol svečiai lauks atvykstančių jaunųjų, kad nenuobodžiautų, patariame, dalyvauti naminės duonos kepimo procese, o po to su šia duona jaunųjų tėveliai galėtų sutikti savo vaikus, sukūrusius naują šeimą.

Fotosesijai su svečiais patariame naudoti įvairius senus ūkio rakandus, senelio kolekcines skrybėles ar prilipinamus ūsus. Į tokią linksmą fotosesiją mielai įsitrauks visi svečiai.

Originalių, išskirtinių, šiltų, praeitį menančių vestuvių jums linki vestuvių planuotoja Lina ir dekoratorė Indrė.

 

Idėja ir dekoras : www.indresdirbtuvele.lt 

Vestuvių planavimas  : www.renginiufeja.lt 

Floristika : www.fitodizainas.lt

Nuotraukos : www.karledru.com 

 

Daugiau projekto nuotraukų rasi galerijoje :)

 

Žymės:

Rašyti komentarą

You must be logged in to post a comment.