A ❤ D


A ❤ D

2013-04-22 11:57
Vieną žvarbų, bet saulėtą vėlyvo rudens (beveik tikros žiemos) rytą, siaurais užpustytais takeliais keliavome į jaukią lietuvišką sodybą švęsti Augustės ir Dariaus meilės šventę.

 0B8B9291 copy

Tokie paprasti ir jaukūs, vertinantys natūralumą ir subtilumą Jaunieji, šaukte šaukė „mūsų šventė bus su tikrom ir prasmingom tradicijom pačių artimiausių žmonių būryje!“ Taip ir nutiko. Krepšiuose ir dėžėse išsirikiavo dailiai raudoni, šokoladiniai ir pilki lino audiniai, iš kurių ir sukūrėme netikėtai kuklią, bet tokią artimą Jauniesiems aplinką.
 
Popierių supažindinome su maišo atraižėle, padabinome špagato juostele ir su nuoširdžiausiais žodžiais pašto karveliais išsiuntėme beveik dvi dešimtis kvietimų.
 
3 (2)
 
Nors pievų žiedai jau seniai nužydėjo, o žiemiškai saulei šildant norisi apsigaubti storą rudeninį paltą, jaunikį papuošėme jaukia ir žaisminga varlyte.
 
14

Pats tikriausiais ir prasmingiausias santuokos šventės džiaugsmas atkeliauja per neįtikėčiausias detales. Negalėjome nepanaudoti ir šventinio vakaro neapgaubti Jaunosios močiutės dovanota linine skraiste, kuria ir papuošėme žiedų pagalvėlę, palydėjusią jaunuosius prie švento altoriaus – meilės priesaikai… „Ir džiaugsme, ir varge“.
 
30
 
Netrukus po santuokos ceremonijos, svečius atkeliavusius į sodybą pasitiko ženklas, žymintis teisingą kelią į netrukus suskambėsiančią šventę. O kiek tolėliau kiekvienas rado savo vietą lino audiniu dengtame susodinimo plane.

0B8B9444copy
 
0B8B9324 copy
0B8B9308 copy
0B8B9339 copy
 
Stalus dekoravome obuolių raudonumo, šokolado kartumo ir natūralaus lino spalvomis, o kiekvieno svečio laukė saldi ir pati skaniausia dovanėlė šiai šventei atminti.

0B8B9232 copy
28 
38

Kiek užkandę ir apšilę svečiai jaukiai būriavosi prie desertų, kurie ne tik intrigavo savo paprastumu, bet ir pagrindine puošmena, stalo karaliumi – burnoje tirpstančiu šokolado ir vyšnios skonio tortu.

0B8B9380 copy
 
0B8B9398 copy
  
Norint išlaikyti paprastumą ir jaukumą, beveik visur dominavo obuoliai, tad ir linkėjimus svečiai rašė ant specialiai Jauniesiems sukurto linkėjimų-obuolių medžio. Ir mes linkime… Auguste ir Dariau, lai Jūsų visas gyvenimas būna toks jaukus ir šiltas, pačių brangiausių žmonių apsuptyje!
 
0B8B9240-1
 
0B8ddB9239
rrrr

Vestuvių planavimas : Šventės Guru ( www.sventesguru.lt)
Vestuvių dekoras : Indrė ( www.indresdirbtuvele.lt)
Nuotraukos : Eglė ( www.fotome.lt ) ir Indrė (www.indresdirbtuvele.lt) 

Žymės:

Rašyti komentarą

You must be logged in to post a comment.