Atsiliepimai


Inga ❤ Tomas

Džiaugiamės savo vestuvių šventės dekorą atidavę į Indrės rankas!

 

Jau nuo pat pirmojo mūsų susitikimo Indrė paliko malonaus, tvarkingo ir šilto žmogaus įspūdį. Ir visa tai atsispindėjo jos sukurtame dekore: apgalvota kiekviena detalė, puikiai parinktos spalvos, subtilu ir neperkrauta, viskas suderinta išlaikant vientisą šventės stilių.

 

Likome labai patenkinti, drąsiai rekomenduojame ir linkime sėkmės įgyvendinat vizijas ir idėjas!

Eglė ❤ Tomas

10 balų už išpildytą šventės dekorą, apipavidalintas veiklas svečiams, suorganizuotą vaišių staliuką prie Kauno Rotušės… ir išsklaidytus lietaus debesis tuo metu, kai išėjome į lauką.

 

Indre, su tavimi labai malonu bendradarbiauti : greiti atsakymai, idėjos ir kantrybė.

 

Sėkmės tolimesniuose darbuose!

 

 

Laima ❤ Andrius

Nuo pat pirmo mūsų susitikimo supratau, kad galime būti ramūs dėl šventės dekoro vientisumo ir išbaigtumo! Mano galvoje padrikai išsimėčiusias idėjas tu sudėliojai į vietas ir padarei tai šimtą kartų geriau nei galėjau tikėtis ir įsivaizduoti :) buvo TOBULA!

 

Indre, esi teisingam kely ir darai tikrai tai, ką moki labai gerai, viskas buvo padaryta labai apgalvotai ir nuoširdžiai, viskas suderinta iki smulkmenų… dėkojame už visus patarimus (o jų buvo be galo daug!), rūpestį ir pagalbą! Ačiū!

 

Rekomendacijos iš mūsų pusės garantuotos ;)

Karinė ❤ Mindaugas

 

Sakome AČIŪ!!! Už tą nuostabų sukurtą šventės dekorą! išpildytus mūsų norus ir dar daugiau… Indre, tu pasidarbavai puikiai, įnešei tiek grožio, jaukumo!!! Kai mes buvome pasimetę ir negalėjome ‘blaiviai’ mąstyti, tu viską sudėliodavai į savas vietas ir nukreipdavai tinkama linkme. AČIŪ ! Mūsų lūkesčiai atsipirko su kaupu!!!

 

Asta ❤ Saulius

 

Kiekviena nuotaka tiki, kad jos vestuvių diena bus tobula. Tam, kad tai virstų realybe reikia nueiti ilgą, sunkų, kruopštų kelią. Vestuvių dekoras, mano manymu, neatsiejama to dalis, nors tikrai ne kiekviena nuotaka tam skiria ypatingą dėmesį. Daugeliui pakanka ir florisčių siūlomų paslaugų. Išradingesnės dekoru pasirūpina pačios.

Daugybę valandų naršydama internete įsitikinau, kiek daug originalumo vestuvėms gali suteikti dekoras. Mane užlūdo įvairiausių idėjų banga, bet puikiai žinojau, kad pati jų neįgyvendinsiu.

Ilgai ieškojau, bet… tas, kas ieško, tas randa. Aš visai netikėtai atradau Indrę. Tiksliau, Indres dirbtuvėlių internetinę svetainę. Nuojauta kuždėjo, kad ši mergina išpildys mano lūkesčius.

Pirmasis Indrės laiškas visas abejones išsklaidė. Buvau tarsi „ant sparnų“ :). Jai nuoširdžiai rūpėjo ne atlygis, o galimybė realizuoti idėjas – laužančias stereotipus, originalias, šiuolaikiškas, paremtas, anaiptol, ne kaina.

Mano dekoro biudžetas buvo ribotas. Indrė sugebėjo meistriškai į jį sutilpti. Maža to, davė daugybę vertingų patarimų .

Gėlės, žvakių šviesoje paskelndę stalai, kiekvienam svečiui skirtos individualios stalo kortelės, fotosesijos kampelis, asmeniškos žinutės, pateiktos per originaliai susmaigstytas korteles. Buvau laiminga visa tai matydama, dar laimingesnė todėl, kad ne viską žinojau iš anksto. Indrė sugebėjo nustebinti.

Dabar, prabėgus šiek tiek laiko po vestuvių ir susigulėjus emocijoms, galiu drąsiai teigti, kad Indrė verta gražiausių komplimentų. Norėčiau, kad ir kitos jaunosios atrastų Indrę tokią, kokią ją atradau aš.

Didžiausios tau sėkmės ;)

 

Toma ❤ Artūras

 

Indre,  tu Auksas! Visos mažos ir mielos smulkmenos sukūrė mūsų šventei nepakartojamą jaukumą, iškilmingumą ir eleganciją. Desertų stalas buvo nerealus – kai kas net nedrįso vaišintis, kad nesugadintų bendro vaizdo :) Ačiū už sugaištą laiką, kantrybę, iniciatyvumą ir idėjas, kūrybinio įkvėpimo tau!

 

Judita ❤ Valdas

 

 Ypatinga diena nebūtų buvusi tokia ypatinga be mūsų dekoratorės Indrės auksinių rankučių prisilietimo… Išties viskas buvo Nuoširdžiai super. Viskas taip derėjo ir buvo išpildyta daug nuotakos užsispyrėlės norų :D Mano trokštami beržo motyvai, žvakės vandenyje.. Visos dekoro detalės kartu sudėjus tikrai sukūrė ypatingą aurą… Nepamirštamą aurą Mūsų Šventei ! Tikrai viskuo žavėjomės ir grožėjomės abi dienas. Visas detales stebėjau nuo pat atvykimo ;) Salei jaukumo ir romantikos suteikė lengvai krentančių medžiagos bangelių žaismas ir dailus limoniumo vainikas su žibintais. Ačiū, Indre ;) Neapsakomai suteikė daug elegancijos ir išpildė mūsų lūkesčius, netgi viršijo!

Linkime neprarasti to gero „kaprizo“ siūlant savo idėjas ir mintis bei ramiai be panikos įtikinant jų deramumu, kuriomis mes abejojome, drįsome prieštarauti ir ginčytis… tik veltui ;) O visiems būsimiems jaunavedžiams nepabijoti „atiduoti“ savo šventės dekoravimo į Indrės rankas. Man įstrigo Indrės žodžiai: „Niekuomet nesiūlysiu idėjų, kuriomis pati netikiu.“

Tad ne tik mūsų, kaltininkų, bet ir visų svečių vardu nuoširdžiai dėkojame Indrei už didelę širdį įdedant tiek darbo ir kantrybės kuriant tokią nuostabią Mūsų Šventės aplinką. AČIŪ AČIŪ AČIŪ!

 

Gintarė ❤ Justas

 

Ačiū Indrei ir jos dirbtuvėlėms už gražų ir nuoširdų indėlį mūsų šventei.

Indrė buvo vienintelė ir pirmoji dekoratė su kuria susitikau ir jau po pirmo mūsų pasimatymo buvo aišku, kad kito žmogaus tikrai nereikia ieškoti. Labai lengvai susidėliojome visus esminius dalykus, o dėl įvairių detalių, smulkmenėlių net nebuvo reikalo derintis, tikrai ja pasitikėjau ir žinojau kad man tiks ir patiks :)

Viskas buvo labai skoninga, gražu ir romantiška !

 

Jovita ❤Artūras

 

Labai ačiū už sveikinimus ir nuostabų dekorą šventės metu!  Viskuo esame begalo patenkinti :)

 

Natalija ❤ Michailas

 

Indre ! Dekoras buvo nuostabus : iš visų sulaukėm  tik gražių atsiliepimų, o dauguma net nesitikėjo tokio grožio pamatyti…Bet geriausias įvertinimas – tai mano didelės ir pilnos laimės akys! Viskas taip smarkiai patiko! Pradedant mano puokšte, grožiu prie bažnyčios ir pabaigiant dekoru parke!

Ačiū už viską, tikiuosi nebuvau pati nekantriausia ir nervingiausia nuotaka:)

Linkejimai !